Медовий масаж
.
Техніка медового масажу прийшла до нас із стародавнього Тибету. Дія медового масажу заснована на активній взаємодії шкіри і біологічно активних речовин, що містяться в меді. Медовий масаж проводиться для створення бархатистої і гладкої шкіри, з метою очищення пір, виведення продуктів метаболізму і видалення надлишків жирності.
Масажисти вважають, що по лікувальному результату медовий масаж є найефективнішим з віх видів масажу. Медовий масаж робиться спеціально підготовленим натуральним квітковим медом.
Медовий масаж сприяє швидкій і стійкій корекції фігури завдяки цілющим властивостям меду, іммуномодулюючими,володіючими, і зміцнюючими властивостями.
Процедура масажу направлена як на зниження ваги, так і на досягнення косметичного ефекту. Фахівцями доведено, що медовий масаж сприяє швидкому відновленню м’язів, покращує кровообіг і прискорює обмін речовин в організмі.
Масаж покращує постачання м’язів і шкіри киснем і живильними речовинами, звільняє їх від шлаків, відновлює кровопостачання підшкірно-жирової клітковини, прибирає набряки.
Вже після першої процедури медового масажу шкіра стає гладкою, еластичною, поліпшується її колір, забирається в′ялість шкіри, вирівнюються целлюлітні горбики.
Що необхідне для медового масажу
Мед - натуральний квітковий, липовий або будь-який інший, без добавок і що обов′язково не зацукрувався.
Як доповнення в мед можна вводити ароматичні масла: лимонне, апельсинове, мандаринове, грейпфрутове масло ялівцю, евкаліпта, лаванди, петіт-грейна.
Розрахунок - 1 чайна ложка меду - 5 крапель масла або суміші масел.
Якщо Ви робите масаж стегон і сідниць, досить 2 чайних ложки меду і 5 крапель масел.
Приклади сумішей для медового масажу:
2 чайних ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 2 краплі евкаліптового, 2 краплі масла лаванди
2 чайних ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі апельсинового, 2 краплі масла лаванди, 3 краплі ялівцю
2 чайних ложки меду, 5 крапель лимонного масла, 5 крапель апельсинового
2 чайних ложки меду, 3 краплі лимонного масла, 2 краплі масла лаванди, 5 крапель м’яти
Техніка медового масажу
Техніка такого масажу складається з двох рухів - втискування меду і його вакуумного виходу.
Тіло людини натирається медом і масажується - масаж може робитися по проблемних зонах або загальний. Медовий масаж по проблемних зонах триває 15-20 хвилин, загальний (включаючи спину і ноги) - до години.
Спочатку масажується ноги і спина, потім у душі змивається мед, людина перевертається на спину, і таким же чином намазується і масажується передня частина: ноги, живіт, груди, руки. Медовий масаж робиться і як окремий оздоровчий масаж, і як доповнення до антіцеллюлітной програми для поліпшення шкіри і виведення шлаків.
Мед наноситься на долоні рук і рухами поплескуючи, переноситься на масажовану зону. Йде частина змішай, інша залишається на руках. Якщо таких зон декілька - те кожна зона масажується по черзі.
Після того, як мед повністю перенесений на тіло, ладоні міцно "приклеюються” до тіла і різко відриваються. Поступово, поплескуючі рухи, стають різкішими і сильнішими. Притискуйте руки щільніше. Відповідно і відривайте їх різкіше. Мед забивається в шкіру і на поверхні залишається тільки тоненький шар.
Потім на руках починає з’являтися біла маса. На початку вона виходить з пір за руками і залишається на шкірі. А потім більшість маси переходять на долоні. Процедура досить хвороблива і проводиться хвилин 5-10.
Далі мед змивається теплою водою в нежорсткою мочалкою. Після медового масажу шкіру обов′язково змастити зволожуючим кремом.
Після масажу залишаються місцями синяки, які пропадають з часом. Лякатися це не потрібно. Дуже боляча процедура тільки перші сеанси, далі шкіра адаптується і масаж проходить набагато легше.
Проводити сеанси медового масажу бажано курсами з 10 - 15 сеансів через день (щоб дати шкірі відпочити). Можна чергувати сеанси медового масажу антіцеллюлітним або релаксируючим масажем.