Понеділок, 23.12.2024, 08:40
Форма входу
Наше опитування
Як часто Ви ходите на масаж?
Всього відповідей: 405
Курс валют
Погода
Календар
«  Грудень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP


каталог сайтов украины



Антицилюлітний  масаж

.

Що таке целюліт?

Коротко фахівці визначають целюліт як зміна структури жирової тканини. Через порушення в ній обміну речовин під шкірою утворюються мікровузли, відбувається збій у процесах кровопостачання, відтоку лімфи, утилізації шлаків. В результаті шкіра стає горбистою і починає нагадувати апельсинову шкірку. 

Антицелюлітний масаж - вид масажу, спрямований на боротьбу з целюлітом, поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, що сприяє корекції фігури.

Тривалий інтенсивний вплив на проблемні зони призводить до посилення кровообігу в жировій тканині і, як результат, до руйнування жирових відкладень і нормалізації обміну речовин


Перед початком процедури масажист впливає на відповідні місця з допомогою спеціальних розігріваючих гелів і кремів. Проте помилково вважати, що самі по собі препарати для лікування целюліту можуть усунути проблему. Тільки поєднання спеціальних масажних прийомів та препаратів для корекції фігури дає ефект в усуненні зайвого об'єму.

Для цього ефективний тільки ручний масаж. Він впливає на підшкірно-жировий шар, змушує активізуватися обмінні процеси в жирових відкладеннях.

У процесі сеансу масажу антіцеллюлітного температура масажованих ділянок підвищується на півтора-два градуси. Кров рясно зрошує не тільки шкіру, а й підшкірну клітковину, нерви, всі органи і системи без винятку. Виявляється потужний вплив на всю енергетичну систему, стимулюється робота всіх внутрішніх органів.

За допомогою масажу цілком реально поліпшити обмін речовин, подолати стрес, зміцнити імунну систему, поліпшити кровообіг. І як наслідок - позбутися зайвих кілограмів.

В залежності від стадії целюліту і ознак його прояву призначаються курс антіцеллюлітного масажу, який часто доповнюються іншими процедурами: банковим (вакуумним) масажем і спеціальними косметичними обгортаннями. Для досягнення максимального ефекту рекомендується курс 10-15 сеансів з частотою 3-4 рази на тиждень. При необхідності потрібно додатковий курс після перерви 2-3 тижні. Також рекомендуються підтримуючі курси 5-10 сеансів раз в пів-року.



Діагностика целюліту.

Сполучна тканина гіподерми є місцем синтезу жирів. Трансформація жирів і їх введення в систему кровообігу відбувається завдяки адипоцитах (жирових клітин). Для нормальної шкіри характерна наявність великої кількості адипоцитів маленького розміру, що гуртувалися в "жирових часточках", оточених колагеновими і ретикулярних тканинами. "Жирові часточки" пов'язані з кровоносну систему, через яку ліпіди надходять в кров і живлять тканини організму.

Адипоцити трансформують жири і цукру харчового походження в калорії і задовольняють тим самим природні потреби організму (обмін речовин, енергетичний баланс тіла і т.д.). Діяльність адипоцитів стимулюється секрецією деяких гормонів.

Дисфункція, пов'язана з появою целюліту, виражається у спотворенні інформації, що отримується адипоцитах, які в результаті перестають справно виконувати свої функції, Це негайно веде до скупчення жирів, ослабленню капілярів і виникнення набряків. На цій стадії порушується нормальне звернення крові та лімфи (скупчення інтерстиціальних ліпідів) на тлі недостатнього харчування локальних тканин. Шкіра бере набряковий вигляд (поки що в незначній мірі) - це перший симптом целюліту.

Згодом адипоцити починають групуватися у вузли, провокуючи фіброз тканин. Це стадія появи "апельсинової шкіри". У міру збільшення вузлів, а також ущільнення і затвердіння фіброзних тканин, поверхню шкіри стає нерівною, ніби покритою горбиками. Це стадія запущеного целюліту.

Таким чином, існує декілька етапів, протягом яких косметолог може втрутитися для надання більш-менш ефективної допомоги:

- На першій стадії діагностується просте розм'якшення порушених частин тіла, викликане стагнацією інтерстиціальної рідини між клітинами. Це щодо "м'який целюліт";

- На другій стадії ретикулярні сполучні волокна, що оточують адипоцити, ущільнюються і тверднуть, ускладнюючи циркуляцію крові та лімфи на капілярному рівні. На цій стадії при натиску на шкірі залишаються сліди-вм'ятини (шкіра втрачає еластичність);

- На третій стадії розвивається ліпосклероз. Формуються мікроузелкі, і поверхня шкіри стає схожою на апельсинову шкірку. Ця стадія часто кваліфікується як "жорсткий" целюліт;

- На четвертій стадії вузликів стає більше, вони збільшуються в розмірах, вони рухливі, легко прощупуються пальцями і часто є джерелом болю при дотику, натиску.

Феномен розвитку целюліту поки що погано вивчений, але в будь-якому випадку причиною його виникнення є сукупність різних факторів (гормональні порушення, спадковість, неправильне харчування, етнічні особливості). 

Створити безкоштовний сайт на uCoz Copyright MyCorp © 2024