П`ятниця, 26.04.2024, 02:51
Форма входу
Наше опитування
Як часто Ви ходите на масаж?
Всього відповідей: 405
Курс валют
Погода
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP


каталог сайтов украины



Класичний  масаж

.
 Класичний масаж - справа тонка! У щоденній метушні є страх щось не встигнути і всі ми мріємо про відпочинок і розслаблення. Хтось досягає бажаного сидячи з друзями за кухлем пива, хтось віддає перевагу галасливим тусовкам, а хтось просто любить повалятися перед телевізором з газеткою в руках. Так, все це способи відпочити, але аж ніяк не розслабитися. Чому? Та тому, що справжнє розслаблення зазнав лише той, хто хоч раз випробував на собі чарівну дію масажу. Як не дивно, але для того, щоб отримати величезну порцію незабутніх відчуттів достатньо лише захотіти ... 

Унікальність класичного масажу полягає в тому, що, один раз освоївши чудодію масажу, ви завжди в будь-який час і в будь-якому місці зможете не тільки самі розслабитися, але і допомогти це зробити близьким та оточуючим вас людям. 

Масаж є ефективним методом лікування і профілактики різних недуг. Застосування масажу сприяє ліквідації болів, набряків, спайок, нормалізації статевої функції, прискорення процесів регенерації травмованих тканин. Масаж відновлює силу стомленних м'язів, підвищує її працездатність, зміцнює суглоби і зв'язки. 

У свою чергу прийоми можна класифікувати як середньо-глибокі (погладжування, розтирання, вижимання), глибокі (розминка) та ударні (вібрація).

При проведенні класичного масажу потрібно чергувати прийоми, не роблячи перерв між ними. Не слід також при проведенні масажу масажувати лімфатичні вузли.

Починати класичний масаж слід м'яко і ніжно, потім він повинен поступово посилюватися, а в кінці повинні повторюватися м'які, розслаблюючі прийоми. Кількість повторення окремих масажних прийомів по-різному і залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та деяких інших факторів (вік, стан здоров'я і т. п.). Певні прийоми доводиться повторювати до 4-5 разів, інші - рідше. 


Сила і дозування класичного масажу мають велике значення. Грубі, квапливі, безсистемні і неритмічні рухи, а також надмірна тривалість масажу можуть викликати больові відчуття, скорочення м'язів, подразнення кори головного мозку і збудження нервової системи. Масаж такого роду може принести шкоду. 

Не слід також починати класичний масаж різкими рухами і обривати раптово. Перші сеанси не повинні бути тривалими і інтенсивними, м'язи потребують спеціальної підготовки до інтенсивного впливу. М'язи масажованого при цьому повинні бути розслаблені. Важливо змінювати силу тиску пальців на тіло і уважно фіксувати виникаючі відчуття. Робити такі тренувальні сеанси масажу потрібно для того, щоб виникло відчуття ритму, при якому руки рухаються безперервно, змінюючи один прийом на інший. 

Необхідно пам'ятати, що масажні рухи мають бути спрямовані по ходу лімфатичних шляхів в бік найближчих лімфатичних вузлів. При масажі верхніх кінцівок напрямок рухів має йти від кисті руки до ліктьового суглобу, потім від ліктьового суглоба до пахви. 

Перші сеанси не повинні бути тривалими і інтенсивними, м'язи потребують спеціальної підготовки до інтенсивного впливу. М'язи масажованого при цьому повинні бути розслаблені. Важливо змінювати силу тиску пальців на тіло і уважно фіксувати виникають відчуття. Робити такі тренувальні сеанси масажу потрібно для того, щоб виникло відчуття ритму, при якому руки рухаються безперервно, змінюючи один прийом на інший. Необхідно пам'ятати, що масажні рухи мають бути спрямовані по ходу лімфатичних шляхів в бік найближчих лімфатичних вузлів.


При масажі верхніх кінцівок, напрямок рухів має йти від кисті руки до ліктьового суглобу, потім від ліктьового суглоба до пахви. 

При класичному масажі нижніх кінцівок, рухи мають бути спрямовані від стопи до колінного суглобу, потім - від колінного суглоба до пахової області. 

При масажуванні тулуба, шиї, голови, рухи повинні направлятися від грудини в сторони, до пахвових западин, від крижів вгору до шиї, від волосяного покриву голови до підключичних вузлів. 

При масажі живота прямі м'язи масажуються у напрямку зверху вниз, а косі, навпаки, знизу вгору.

Створити безкоштовний сайт на uCoz Copyright MyCorp © 2024