Четвер, 25.04.2024, 23:08
Форма входу
Наше опитування
Як часто Ви ходите на масаж?
Всього відповідей: 405
Курс валют
Погода
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Lviv TOP


каталог сайтов украины



Кріомасаж

.

Що таке кріомасаж

Кріомасаж - це різновид апаратного масажу, при якому поряд з прийомами масажу використовується дія холоду. Кріомасаж зазвичай виконується за допомогою рідкого азоту. Після процедури кріомасаж людина відчуває приплив тепла, шкіра починає активно дихати.

Як холод впливає на наш організм

Лікувальний ефект холоду заснований на його короткочасному впливі на тканини організму людини. При цьому спочатку відбувається різке звуження (спазм) кровоносних судин, а потім їх досить стійке розширення, прискорення всіх обмінних процесів, відновлення і зміцнення імунітету (опірності організму різних впливів ззовні).


Кріомасаж сприяє м'якому відшелушіванню поверхневих шарів шкіри і появи молодих клітин. Він надає розсмоктуючу і протизапальну дію, попереджає старіння шкіри, відновлює її імунітет, освітлює шкіру при її підвищеної пігментації, знижує саловиділення (при жирній шкірі). Кріомасаж волосистої частини голови поліпшує кровопостачання волосяних цибулин, що сприяє відновленню росту волосся і поліпшення їх зовнішнього вигляду. Під впливом холоду відбувається спазм дрібних кровоносних судин, сповільнюється кровообіг, знижується їх проникність, зменшується набряклість шкіри. Кріомасаж льодом зніме також біль і набряклість в області суглобів.

Як проводиться кріомасаж

Кріомасаж здійснюється за допомогою рідкого азоту, який безпосередньо зі шкірою не стикається. Азот - це газ, який при різкому охолодженні перетворюється у прозору рідину без кольору і запаху, а при нагріванні знову переходить в газоподібний стан.

Сеанс кріомасаж проводиться за допомогою аплікатора (дерев'яної палички з ватним тампоном, яку занурюють у рідкий азот), при цьому між шкірою і рідким азотом утворюється повітряна подушка з низькою теплопровідністю. Дія відбувається по масажних лініях або безпосередньо на проблемну область протягом 5-7 хвилин.

Для досягнення необхідного ефекту потрібно 10-15 процедур (2-3 рази на тиждень). Двічі на рік курс можна повторювати, а для профілактики вугрів його можна робити і частіше. Кріомасаж поєднується практично зі всіма методами і засобами косметології.

Кому показаний кріомасаж

Кріомасаж має багато свідчень, це:

* Старіюча шкіра зі зниженою еластичністю, ранні зморшки;
* Бліда шкіра з недостатнім кровообігом;
* Целюліт ( «апельсинові корки» на шкірі);
* Набряклість шкіри, в тому числі, після пластичних операцій;
* Жирна пориста шкіра з підвищеним салоотделением;
* Чорні крапки на шкірі;
* Знижений шкірний імунітет (часті гнійничкові висипання);
* Облисіння, рідкісні тьмяне волосся.

Протипоказання для кріомасаж

Кріомасаж має не багато протипоказань, у тому числі:

* Алергія на холод;
* Гнійничкові сить в гострому періоді;
* Герпес в гострому періоді;
* Епілепсія, мігрень (при проведенні кріомасаж в області голови);
* Атеросклероз з вираженими проявами;
* Купероз (сіточка дрібних кровоносних судин на обличчі).

Необхідно також пам'ятати, що влітку після кріомасаж шкіра може гостро відреагувати на сонячне опромінення, це може викликати появу на ній темних плям. Крім того, потрібно знати, то при невмілому (самостійному) застосуванні рідкий азот може викликати обмороження і залишити сліди у вигляді рубчиків.

Чи можна застосовувати холод вдома?

При ударах, розтягненнях зв'язок, а також при запальних захворюваннях суглобів, що супроводжуються болями і набряками, можна протягом 2-5 хвилин розтирати хворе місце і навколишні його тканини по колу поліетиленовим мішечком з льодом або грілкою, наповненою шматочками льоду. Щоб кров могла вільно відтікати, пацієнт ділянку потрібно підняти. Такий масаж можна виконувати декілька разів на день.

З косметичної метою можна заморожувати шматочки льоду в холодильнику, а потім протирати ними шкіру по напряму масажних ліній. Краще, якщо це буде не просто вода, а настої трав, сік овочів чи фруктів. Так, для сухої шкіри обличчя можна використовувати розрізані навпіл ягоди винограду, порізані кружальцями плоди ківі і огірка, для жирної шкіри - часточки апельсина, мандарина, грейпфрута, полуниці або помідора.

Прекрасний вплив на всі типи шкіри надає кріомасаж замороженим відваром петрушки (заварити 1 ст. ложку подрібненої зелені петрушки чвертю склянки окропу, настояти протягом години, заморозити).

Кріомасаж не можна проводити довше 5 хвилин, інакше може настати стійке звуження кровоносних судин.

Про позитивний вплив холоду на організм було відомо з давніх часів. Так, про лікування холодом згадується в творах Гіппократа, Авіценни та інших лікарів старовини. Цей метод перевірений часом.

Створити безкоштовний сайт на uCoz Copyright MyCorp © 2024